Shirt dress

Listopad, ciemno, zimno, właściwie czeka się tylko na grudzień. Jedyne pocieszenie to to,że w niektórych miejscach pojawiają się już światełka i choinki. Tak... to zdecydowanie jeden z nielicznych plusów listopada. A jest coś jeszcze? Dla mnie osobiście tylko zapachowe woski, dobre jedzenie i książka lub film. Teraz odświeżam wszystkie części Dana Browna, żeby wreszcie móc zacząć brać się za "Początek" :) 
Jesień i kolor czerwony - dobre połączenie na wrzesień i październik... Ja za to i teraz lubię ten kolor... Do tego krata. I to jeszcze jako sukienka? Najlepiej :)
Zobaczcie sami

sukienka- Gamiss


Komentarze

 1. Great outfit dear! I love all items ^♥^
  xx

  https://blogvivalavida3.blogspot.rs/

  OdpowiedzUsuń
 2. Bardzo ładny płaszczyk ;)

  OdpowiedzUsuń
 3. The combination of bright contrasting colors makes your style more sophisticated. The cold season did not become a hindrance to the choice of a beautiful and fashionable outfit.

  OdpowiedzUsuń
 4. This grey coat reflects autumn weather. But the red bag is like your good mood among all sadness and darkness outside) Nice look, dear.

  OdpowiedzUsuń
 5. https://www.couponsmith.com/bed-bath-and-beyond-coupons

  OdpowiedzUsuń
 6. Great Post ! I am very impressed to see it, whole blog is informative. I also want to provide a technical guidance, if you are not able to install Norton And Mcafee Antivirus properly on the system. Just dial Mcafee.com/activate,Mcafee.com/myaccount , Norton Setup, norton.com/myaccount Toll free Number - +1-877-301-0214 to get instant solution.

  OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz