czwartek, 23 marca 2017

Przegląd nowości & najpotrzebniejszych przedmiotów ;))

Jak tam wasze przygotowanie do wiosny? Ja już nie mogę się doczekać ciepłych dni i szczerze, strasznie mi żal, że bezpowrotnie straciłam już możliwość wyjazdu na erasmusa - praktyki. No chyba, że zapiszę się na kolejne studia :D ale tego nie planuję. Co najwyżej mój Chłopak będzie się musiał przyzwyczaić do tego, że co roku na wakacje będziemy tam jeździć. No może poza tymi wakacjami - bo tu już mamy inny plan ;) Ogólnie szykuje się wyjazdowo i już na majówkę, mam nadzieję, że i w lipcu, ale na najlepsze musimy poczekać jeszcze dłużej ;)
A co mam dla Was dziś? Kolejne produkty z Chin. Niestety i ja chyba się uzależniłam i listonosz chyba powoli ma tego dosyć, bo chyba gdy widzi adres mojej ulicy od razu myśli, ze to moja paczka ;) A tymczasem tak jak było to wczoraj - jedna! była do mojej sąsiadki  :) 

A więc kilka oczywiście bardzo potrzebnych rzeczy, które przyszły mi w ostatnim czasie:
(JEŚLI CHCECIE LINKI DO PRODUKTÓW, PISZCIE W KOMENTARZU ;) )
lampa do selfie 5$:


poniedziałek, 13 marca 2017

Melanżowa miedź ze SweetVanilla

Ostatnimi czasy połączenie białego z czarnym i szarym, czyli tak zwany melanż, to mój ulubiony wzór. Posiadając jednak już wiele takich bluzek/sukienek, wypatrzyłam kolejną. Na szczęście ;) w wyborze kolorystycznym w sklepie SweetVanilla znalazłam też mix białego z miedzianym. Z daleka może nie wygląda na taki kolor, ale z bliska widać właśnie śliczną miedź :) 
Sukienka do kupienia TUTAJ