czwartek, 29 września 2016

Autumn wishlist

Jak to zwykle bywa, tak i tym razem, nadszedł czas na brązy, burgund, czerń i szarość - przynajmniej mi z takimi kolorami kojarzy się jesień. Nie ukrywam, że powoli coraz więcej takich rzeczy w mojej szafie (no może za wyjątkiem burgund, co muszę nadrobić ;) ) Niedługo również zaczynam ostatni rok studiów i jaka szkoda, że praca sama się nie napisze.. Miałam pracować nad tym w wakacje, a wyszło jak zwykle :) Dodatkowo praca lektorki hiszpańskiego w szkole językowej - nie narzekam na nadmiar wolnego czasu ;))
A tymczasem, chciałabym przedstawić moje jesienne propozycje ze strony Dresslily. Miłego oglądania :)
idealne do szkoły i na uczelnię - koszule > bordowa | pudrowy róż | biało-czarnawtorek, 27 września 2016

Last summer things...

Oficjalnie mamy jesień, na obecną chwilę największą przyjemność sprawia mi kupowanie JUŻ jesiennych rzeczy, czyli ciepłych swetrów i butów - to najbardziej (może dlatego, że właśnie czekam na takie paczki), ale dzisiaj mam do pokazania jeszcze kilka letnich rzeczy, które przyszły mi już jakiś czas temu, ale ciężko było mi się odnaleźć we wrześniu, dlatego publikuję to dopiero teraz... ;))
bordowy strój (na moich zdjęciach wyszedł bardzo przekłamany kolor... na stronie jest taki, jaki jest w rzeczywistości


poniedziałek, 5 września 2016

Choker?

Choker to w tym sezonie zdecydowanie must have. Na początku nie byłam co do niego przekonana, co prawda kojarzył mi się z dzieciństwem (czy wy również je wtedy nosiliście?:) ) ale nie wiedziałam za bardzo czy aby na pewno będę go nosić, ale pasuje do wielu rzeczy. To już mój drugi, z TEJ STRONY, pierwszy możecie zobaczyć TUTAJ
sandały - deezee | choker - TUTAJ