niedziela, 29 czerwca 2014

Colourful summer

Już praktycznie mam wakacje, więc mam więcej czasu na częste aktualizowanie bloga. Lato i wakacje, więc nic więcej do szczęścia nie jest potrzebne :) A okres letni kojarzy mi się z barwnymi kolorami, więc takie teraz będą stylizacje. Siostra jak widać myśli podobnie (ubrałyśmy się prawie tak samo przez zupełny przypadek ;)) )
czwartek, 19 czerwca 2014

Red skirt

Witajcie,
czekam już tylko aż napiszę wszystkie zaliczenia i egzaminy i na pewno będę dodawać posty częściej, teraz niestety jest jak jest. 
Dzisiaj w poście kolejna spódnica - tym razem burgundowa. Pod spodem ma krótkie spodenki, dzięki czemu nawet gdy wiał wiatr, nie musiałam się o nic martwić ;-) Do tego wybrałam lekką kurtkę z geometrycznymi wzorami - jak Wam się podoba połączenie black red&white? :)

zdjęcia - Alek

spódnica - TUTAJ | kurtka - terranova

wtorek, 10 czerwca 2014

Your love

Od kilku dni ciągle słucham, a od dzisiejszego ranka ciągle oglądam i słucham "Your love" Nicole Scherzinger, jak dla mnie hit zbliżających się wakacji ;)
A teraz coś o czym chciałam napisać, bo w końcu zbliża się Mundial, nie mogę się doczekać już tych wszystkich wieczorów i emocji :) Zastanawia mnie tylko czy ja na prawdę dzisiaj przeczytałam prawdziwy artykuł w którym polskie selebritys miały nadzieje, że Polska wyjdzie z grupy etc... ryly? :D
Ostatnia rzecz na dziś - kwiatowa sukienka, która wpadła mi w oko już jaaaaaaaakiś czas temu, aż w końcu postanowiłam, że koniec z oglądaniem jej zdjęć - trzeba mieć ją w szafie. No i nie żałuje... Jedna z moich ulubionych, z mojego ulubionego sklepu ;))

sukienka - TUTAJ | buty - prozaq